(5)

Hakkı Misge - Miske Mühendislik

İletişim Bilgileri


: Telefon +90 242 230 40 40


: GSM +90 533 476 12 34


: E-Posta ahmetmiske@gmail.com


: Website www.antalyagaz.com


: Şehir Antalya


: Adres Gürsuanadolu Cd. No:19/A /Konyaaltı/Antalya


Harita Konumu


Müşteri Yorumları


5
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız

Peri Konuk Özyalçın 1 Ocak 2019

Antalya Buderus bayisini ararken Miske Mühendisliği buldum. Mühendis arkadaş ayrıntılı keşfinden sonra anlaşma sağladık. Herşeyi yapıp bitirdiler sonrasında paralarını ödedim. Çok ama çok memnunum

Süleyman Sipahi 1 Ocak 2019

İnternet üzerinden bulduğum Miske mühendislikten Hakkı bey işinde gerçekten çok titiz biri. Keşif için geldiği ilk andan itibaren diğer firmalardan farklı birşeyler anlatıyor. Önce şaşırdım. İyi ki Hakkı beyi Miske mühendisliği bulmuşum

MEHMET ÇELİKTÜRK 4 Haziran 2018

'Yapıp yapılabilir en güzel tesisatı yapmak' işte doğru cümle. Miske mühendislikten Hakkı beyin bana kurduğu cümle. Tesisatı zorlaştırdı. Ama hiçbir yerde boru görmüyorum. Çok ama çok teşekkürler Hakkı bey ve ekibine.

Tunç Özkazanç 29 Mayıs 2018

Bir kaç firmadan fiyat teklifi istedim. Geldiler baktılar, ama içime sinmedi. Sonra araştırma yaparken miske mühendisliği buldum. Hakkı bey geldi. İnanılmaz düzgün bir insan. Kendi evi gibi tüm tesisatı ayrıntısıyla anlattı. Çok memnunum.

Yasemin Giritli 15 Şubat 2018

Daire içi tesisatı için araştırma yaparken internetten miske mühendisliği buldum. Hakkı bey işinde çok titiz biri, ustaları da çok saygılı ve temiz çalışıyorlar. Teşekkürler hey şey için.