(4)

Pisagor Mühendislik Danışmanlık İnşaat Bilişim Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Genel Bilgiler


Pisagor Mühendislik Danışmanlık İnşaat Bilişim Tarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Firması olarak, Mardin Doğalgaz firmaları arasında kaliteyi benimseyen firmamızdan Bosch Kombi, Buderus Kombi, Demirdöküm Kombi, Vaillant Kombi, Viessman Kombi, Eca Kombi ve diğer tüm kombi modelleri ile doğalgaz teklif fiyatı alabilirsiniz.

Hizmetler

Etiketler

İletişim Bilgileri


: GSM +90 542 795 24 63


: E-Posta pisagormuhendislik@gmail.com


: Şehir Mardin


: Adres Cumhuriyet Mah. Eski Hastane caddesi Hüner Cafe karşısı doğru 3 apt. altı No:1


Müşteri Yorumları


4
5 Yıldız
4 Yıldız
3 Yıldız
2 Yıldız
1 Yıldız

Orhan 12 Mayıs 2020

Kızıltepedeki Doğalgaz Firmalarının arasında en iyi firma. Hem Malzeme Kalitesinde hem de işçilik konusunda çok iyi. Yeterli bilgi birikimine sahipler ve her türlü soruma cevap verdiler. Kendilerine teşekkür ederim.

Ali Öter 10 Mayıs 2020

Pisagor Doğalgaz vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkürler herşeyi şefaf birşekilde bizlere sundunuz (Doğalgaz malzemeleri arasındaki farklılıkları anlatarak en iyi malzeme bize tercih ettiğiniz biraz pahalı oldu ama hayati risk var sonuçta)

Mustafa kochan 8 Ocak 2020

Sürekli erteliyorlar bugün yarın diyip gecistiriyorlar haftalardır bağlantıyı bekliyorum tam bir rezalet kış bitti resmen daha gelip baglayacaklar ne ilgilenen var nede telefonlara cevap veren var çoğu zamn meskule atıp geri dönüşte yapılmıyor verdiğimiz paraya yazık

Abdurrahman 15 Mart 2019

Bende askerlik şubesinin karşısında kalıyorum çok memnun kaldım 1. sınıf malzemeleriyle mükemmel tavsiye ederim

Ali Kardelen 15 Mart 2019

Mehmet Akif bey sanırım siz başka bir firma ile anlaşmış ve diğer firmaları karalama görevi üstlenmişsiniz. Bende Pisagor mühendislik ile çalıştım ve hizmetlerinden çok memnunum. Hem malzemeleri çok iyi hem de ekipleri güzel çalışıyor. Bu firmayı karalamak çok tutarsız olur. saygılar...

Mehmet Kilinc 29 Aralık 2018

Kızıltepe'de çalışan diğer firmalara göre çok iyiler. Işçilik de kullandıkları malzemeler de 1. sınıf. Ama fiyatları da piyasaya göre biraz daha pahalı. Tavsiye ederim.

Hejar 28 Aralık 2018

Mehmet Akif bey merhaba hangi ben pisagor mühendislik firmasından yetkilisiyim hangi apartmandan daire kaçta oturuyorsunuz bu aralar bize karşı İnternet te bir propaganda yürütülmekte farklı firmalar tarafından nasıl bir sıkıntı yaşadınız?

Mehmet Akif 26 Aralık 2018

Hayatımda gördüğüm en sakat firma. Sürekli isleri erteliyorlar, yalan söylüyorlar, bugün yarın diyip haftalarca oyalıyorlar. Doğalgaz bağlatmak istedim ama canımdan bezdim bunlar yüzünden , verdiğim tüm para haram zıkkım olsun